Aktualności


Ze względu na duże zainteresowanie ofertą Firmy Ekki Design mieszkańców z okolic Sochaczewa wprowadziliśmy możliwość osobistego spotkania z przedstawicielem firmy w Sochaczewie, Błoniu lub okolicach. Wszystkich zainteresowanych meblami kuchennymi lub szafami wnękowymi z okolic Sochaczewa zapraszamy do kontaktu.

Ekki Design to nowoczesne rozwiązania w zakresie tworzenie mebli kuchennych i szaf na zamówienie. Oferujemy materiały o wysokiej jakości i odporności, zapewniając jednocześnie wszystkim produktom odpowiedni efekt wizualno-funkcjonalny. Meble kuchenne oraz szafy oferujemy na terenie Pruszkowa, Warszawy oraz terenów ościennych. Zaufanie, którym obdarzyli nas klienci jest dla nas największym powodem do dumy i jednocześnie motywacją do dalszej, ciężkiej pracy. Nasze meble kuchenne i szafy sprawią, że Państwa mieszkanie nabierze nowego blasku i nowoczesności, a domownicy docenią ich wysoką użyteczność.

Firma Ekki  oddaje w Państwa ręce nową, estetyczną i intuicyjną. Znajdą na niej Państwo materiały multimedialne, które ukazują nie tylko nasze realizacje, ale także inspiracje, którymi się kierujemy. Nasze wszystkie produkty wykonujemy z najlepszej jakości materiałów. System naszej pracy dokładnie opisany jest w dziale o nas, gdzie również mogą się Państwo zapoznać z warunkami zawierania transakcji z Ekki. Zapraszamy także do działu kontakt, gdzie udostępniamy szereg możliwości skontaktowania się z nami: numer telefonu komórkowego, adres e-mail oraz formularz kontaktowy.

Z poważaniem – Ekki Design – Meble kuchenne i Szafy